Mapa serwisu

Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!

Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (145/D16) na Warszawskich Targach Książki odbywających się od 22 do 25 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, m.in. premiery książek, spotkania autorskie, warsztaty dla dzieci oraz promocje cenowe. Do zobaczenia!  

 
Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, m.in. premiery książek, spotkania autorskie oraz warsztaty dla dzieci. Do zobaczenia! Zapraszamy do odwiedzenia naszegoZapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (145/D16) na Warszawskich Targach Książki odbywających się od 22 do 25 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, m.in. premiery książek, spotkania autorskie, warsztaty dla dzieci oraz promocje cenowe. Do zobaczenia!(145/D16) na Warszawskich Targach Książki odbywających się od 22 do 25 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, m.in. premiery książek, spotkania autorskie, warsztaty dla dzieci oraz promocje cenowe. Do zobaczenia!do odwiedzenia naszego stoiska (145/D16) na Warszawskich Targach Książki odbywających się od 22 do 25 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, m.in. premiery książek, spotkania autorskie, warsztaty dla dzieci oraz promocje cenowe. Do zobaczenia!